logo
Milan

Hewlett Packard Photosmart R727

24.03.2009. @ 18:48   #Komentar #Kamera #Hewlett Packard

Imam ga godinu i po i vrlo sam zadovoljan. Imam malu decu i puno ga koristim. Napravio sam preko 10 000 fotografija i oko 300-400 video snimaka. Mislim da je jako dobar obzirom da je tada kostao oko 200 EUR +:lagan, malih dimenzija, objektiv se ne moze ostetiti jer je kompletan mehanizam unutra, kvalitet slike i video zapisa dobar -:nema mana

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan