logo
Tandy

Hewlett Packard Photosmart R742

09.01.2010. @ 00:59   #Komentar #Kamera #Hewlett Packard

Foto Aparat kao foto aparat je odlican. Odusevila me baterija koja jako dugo drzi. To je sigurno veliki razlog zbog kojeg vredi kupiti ovaj aparat. Medjutim sada je prevazidjen ;) Srecna Vam Nova Godina :D +:Baterija drizi celu nedelju, Extra rezolucija, Prelep dizajn (ruzno je ispao na ovu sliku ;) -:Lose ispadaju slke nocu (Osvetli lice, a pozadina je mracna)

1 komentar

Tandy
07.01.2011. @ 01:34 #031b9c44

Pa je sa stola na pod visina (prosecna za radne stolove), pa zatim da pogleda gde je pao da bi ga podigla... stolicom na tockice predje preko njega ima malu ulegnuce, srecom metalno kuciste :P. Moja sestra ga nosila na more, malo se kupao i on, ali uspesno je radio. Pao joj je direktno na objektiv tokom slikanja i opet radi kao nov :D. Svak cast za izdrzivost aparata :D. Ja ne mogu da gledam koliko ga muce. Ja ima svoj SE k850i koji sa svojih 5mpx radi perfektne slike i dovoljno mi je ;). Svaka pohvala za tel :D +:Moram da pohvalim i da je jako izdrziv :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan