logo
maxx

Hewlett Packard ZR2440w XW477A4

20.03.2012. @ 12:56   #Komentar #Monitor #Hewlett Packard

da li ima neko iskustva sa ovim monitorom?....kakav je za igre,filmove,multimediju?.....da li ima nekih mana(sem cene)?

4 komentara

Aki
08.04.2012. @ 11:38 #8f7f53f2

Da li neko mozda zna da li je i koliko ovaj monitor bolji od Dell 2412 ili 2410 i sl. posto po specifikacijama su skroz slicni, pa mi nije bas najjasnija ova cifra od 300 i kusur eura...

Deki
25.04.2012. @ 07:37 #ef6e0f48

Ako sam dobro shvatio ovi monitori imaju S-IPS panel sa pozadinskim osvetlenjem koji je ipak vise namenjen korisnicima koji traze perfekciju pri obradi fotografija. Za multimediju bi trebalo da je izvanredan jer ima odlicne uglove gledanja bez kvarenja boja i osvetljenja, ali za gaming sa 6ms nisam siguran (kad su u pitanju okoreli igraci navikli na 2ms monitore)

No name
08.11.2012. @ 17:32 #3d53fd3e

ZR2440w nema S-IPS već E-IPS panel (isto kao i Dell U2412). Cena je veća zato što je HP tako odlučio! Ovo NIJE monitor za obradu fotografija (nema pun kolor, već se interpolacijom dobijaju prelazi)! Panel je 6-bit panel a ne 8-bit!

No name
08.11.2012. @ 17:37 #a0c14487

Ako nekome treba monitor za obradu fotografija i DTP (profi štampanje), onda Vam je potreban 8-bitni (ili 10-bitni) monitor!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan