logo
Redakcija

Hideo Kojima ponovo depresivan

20.06.2014. @ 07:00   #Novost

Ne tako davno, Hideo Kojima je objavio da je depresivan zbog Grand Theft Auto V igre, zbog toga što nije siguran da će Metal Gear Solid V biti u mogućnosti da mu parira, međutim, ispostavilo se da je odluka kompanije Rockstar da predstavi ovu igru za PS4, Xbox One i PC, dovela do toga da Kojima bude još depresivniji. On navodi da je njegov cilj da kreira u potpunosti drugačija iskustva i smatra da će obe igre pronaći svoje korisnike. Kojima tvrdi da Rockstar prati u potpunosti drugačiji pravac u odnosu na ono što ona radi, a oni koji su imali priliku da vide Metal Gear Solid V: The Phantom Pain u toku održavanja E3, smatraju da nema o čemu da brine jer je igra spektakularna.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan