logo
?

HIS Excalibur 9600Pro TD R8J-35 128MB DDR

23.08.2006. @ 09:45   #Komentar #Grafička karta #HIS

Imam ovu graficku i maticnu plocu Asus a7nx8 x i neki lik mi je rekao da sam dzabe dao vecu kintu za graficku (tad kad sam kupovao) jer mi kao nisu kompatibilni chipsetovi ili tako nesto.Ja sam laik u svemu tome,a mislim da ni on bas nezna sta prica pa molim nekog ko se razume da mi kaze da li je u pravu,i koje resenje je bolje za mene..

1 komentar

GT
20.12.2006. @ 17:50 #270695ef

taj to sto ti je rakao veze s vezom nema.agp 8x maticna i agp 8x graficka jedino je to bitno a to se dvoje slaze kao kec na desetku

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan