Imam ovu graficku i maticnu plocu Asus a7nx8 x i neki lik mi je rekao da sam dzabe dao vecu kintu za graficku (tad kad sam kupovao) jer mi kao nisu kompatibilni chipsetovi ili tako nesto.Ja sam laik u svemu tome,a mislim da ni on bas nezna sta prica pa molim nekog ko se razume da mi kaze da li je u pravu,i koje resenje je bolje za mene..
taj to sto ti je rakao veze s vezom nema.agp 8x maticna i agp 8x graficka jedino je to bitno a to se dvoje slaze kao kec na desetku