21.12.2007. @ 22:56 #Komentar #Grafička karta #HIS
Ova praistorijska kartica se jos nalazi u mom racunaru.Mogu da pokrenem bilo koju igru sa njom.Naravno bez raznih dodataka tj 1024x768 default mod. I uskoro kada bude zavrsila svoj zivotni put ide u staklenu kutiju i na policu kao vredan eksponat. +:dizajn, stara dama,igrljiva,za svoje vreme sam vrh