Graficka je katastrofa, 64 bitni interface gusi sve moguce igrice, nakon mozda godinu dana je ventilator crko zaglavio se (iako je prasina izduvana) nece ni da se makne, prstom se jedva pomera. Dok je radeo fan imala je oko 60C u windowsu 85-90C u graficki zahtevnim igricama, od kako je crkao u windowsu je 80-85C a u igricama odlazi na neverovatnih 120C nakon cega se moj PC ugasi. Znaci izbeci po svaku cenu! +:stvarno nista, siguran sam da za ovu cenu ima mnogo bolje -:crko fan, pregreva se (i dok je radeo fan), uzasno spora