logo
Vlada

HIS Excalibur X1900XTX TD H190XTX512DV 512MB DDR3

28.07.2006. @ 21:14   #Komentar #Grafička karta #HIS

Imam ovaj graficki cip samo u Gigabyte izvedbi i kod mene prosto sve radi bez ikakvih problema u visokim rezolucijame, sa max detaljima i 6x AA i 16x AF. Samo jedino sto ova graficka kartica trazi je adekvatno jak sistem i kuciste sa dobrim protokom vazduha jer se dosta greje. Jedina mana ove kartice je malo bucniji ventilator pri max opterecenju, ali u ostalim situacijama je gotovo necujan.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan