logo
Nemanja

HIS Excalibur X1950Pro SE1-13 256MB DDR3

27.01.2007. @ 13:30   #Komentar #Grafička karta #HIS

kupio sam karticu slicnu ovoj, isti naziv samo turbo ediion, kupio sam je u kanadi. kartica kida radi na 620/1480 MHz/GHz. pokidala assovu 7900gt, samo kosta 50 vise nego ova... uzmite

1 komentar

ZhoRZh
18.04.2007. @ 08:41 #6ffa6d46

Chuje se kao frizhider, ogromna je, ne izvlachi 80% testova do kraja, neverovatno bug-uje, ochajni, ochajno veliki i izuzetno ochajno mem. zahtevni driveri... prvenstveno nije nVIDIA!!! zhelim moj MSI NX6600 nazad!!! +:Hladna je, brza je (ako proradi)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan