logo
mospa

Hitachi 0A32728 160GB 7k 8MB SATA300

03.03.2007. @ 19:57   #Komentar #Hard disk #Hitachi

Ne znam koju bih mu manu nasao.Kod mene,sa parnjakom vec dve godine radi u raid-u besprekorno.

2 komentara

MadScientist
07.04.2011. @ 16:12 #31590914

Dve i po godine radi bez problema, nema bad sector-a. Meni je 160Gb sasvim dovoljno za rad jer i ovako narezujem sve na DVD-ove sta mi dobro dodje jer u zadnjih mesec-dva poceo je malo da krci kao oni stari FAT32 diskovi. Nije se pregrejavao, mada za svaki slucaj ima svoj kuler. Sve u svemu OK. HDD za male pare. -:Poceo da krci

Nikola
06.08.2013. @ 00:39 #1cd4fa3f

Sta reci zaovaj hard 7 godine mii radi u starom racunaru svih tih 7 godina nisam imao nikakav problem sa hard diskom radi odlico i dalje 7200RPM obrataja u minutu sto nije malo neki kazu da je HITACHI najgora marka sto to nije tacno hard mi radi super nzm koliko ce jos da mi traje... +:7 godine mi radi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan