logo
gandra78

Hitachi 1TB 7k 32MB SATA300 HDS721010CLA332

17.09.2010. @ 23:39   #Komentar #Hard disk #Hitachi

...i zamenio za WD posle dva meseca.....jer je Hitachi počeo da škljoca i na kraju ga ni BIOS više nije video.... :-( -:Spor, vreo....

9 komentara

Mile
24.10.2010. @ 19:44 #b180dcf0

Sasvim dobre brzine, i ne greje se. Sto se mene tice, preporuka. +:najbolji disk od 1TB koji sam imao sto se tice odnosa cena - kvalitet

ivan
04.04.2011. @ 20:31 #ad443fc5

kupio sam ga danas niti se cuje niti se greje ceo dan sam nesto kopirao formatiranje jedno drugo i to nije bio u kucistu i nije vruc. a pre 2 god sam kupio isto hitachi od 500gb nemam nikakve zamerke ekstra me sluze hitachijevi diskovi izbacujem polako wd iz upotrebe.

Goran
30.04.2011. @ 16:45 #bb7d63a0

Gandra ti izgleda nisi imao sreće sa ovim diskom možda je neko oštećenje u transportu jer ih godinama koristim nisam imao nikad problem sa Hitachi hard diskovima.Danas sam uzeo 1TB ugradio evo stoji na stolu radi već 5 sati upucana temperatura laserskim digitalnim meračem u sobi 22 stepena na hard disku 23 stepena neverovatno je hladan. +:Brz hladan tih

Slobodan
25.11.2012. @ 23:16 #1e929553

Koristio sam ovaj hard disk pola godine i posle toga su poceli da se pojavljuju i uvecavaju bad sectori. Posto imam ekstra napajanje i hard nije trpeo nikakve mehanicke udare ne mogu da ga preporucim za kupovinu ! +:Brz & Tih -:Nepouzdan

HDD
23.12.2012. @ 15:18 #4940446a

Mozda je bucan i sklopoce ali je stabilan sve vreme . Godinu i po dana ga koristim i trenutno je pun ( ukupno manje od 100GB slobodno ) ali ne pravi probleme . Solidna brzina ( u klasi WD Caviar Blue serije ) , mala potrosnja ( manje od WD Caviar Blue serije ) ... Mozda i BestBuy pored WD 1TB Caviar Black serije ( 83 evra , 5 godina garancije ) ... Ko ima 22 evra vise preporuka WD , u suprotnom ovaj je najisplativiji trenutno po pitanju cene , stabilnosti , performansi ... +:Stabilan , bez kocenja

jaybee207
14.09.2013. @ 12:37 #32eb9d43

Svakako odlican HDD imam ga 610dana i 23sati po Hard Disc Senitnel-u uz start stop count od 665puta. Performanse i healt su naravno na 100% uz to proracuno vreme 'zivota' vise od 1000dana. Jedina zamerka je sto je bucniji, ali samo pri citanju podataka. svakako preporuka za kupovinu. +:Jeftin, pouzdan, brz -:Bucan pri citanju podataka

matija
09.03.2014. @ 16:35 #fd3ac446

kuoljen 2009 oduvek bucan trenutno ima 3 bad sectora +:radi vec 5 godina

Miljan
08.12.2014. @ 09:16 #1f4e53ff

Dobar je hdd ali je uzasno bucan,katastrofa krci. Jos da dodam da mi je poceo pokazivati bad sectore i da otkazuje nakon 2 godine koriscenja. Inace za ove pare je dobar 1tb hard disk.. +:Jeftin,brz

Nikola
06.03.2015. @ 16:41 #d8ec1bb4

Klasicno smece od hdd-a spor i previse glasan...Nikako ne preporucujem kupovinu ovog hdd-a. -:Spor, vise nego podnosljivo bucan

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan