Kako mogu najbolje osveziti HDD waljda Harris Boot mogu da koristim?
Za sada radi OK.Za kasnije videcemo. +:stabilan rad,brz -:cuje se ko traktor
Inace kupljen je kao externi Fujitsu Siemens... Slabo koriscen, juce kad sam hteo da ga ukljucim, jednostavno sam cuo samo BEEP OF DEATH... Razacarao sam se jako... A vidim i nisam jedini koji je izgubio 1 TB podataka... Inace, trajao je 2 god, ali napominjem, slabo koriscen, nikad nije pao, cuvao sam ga kao oci u glavi... -:Crkao sam od sebe