logo
mosa

Hitachi GST Deskstar 1TB 7k 32MB SATA300

25.03.2011. @ 07:20   #Komentar #Hard disk #Hitachi

kakvi su utisci,jel ima neko ovaj hdd?

2 komentara

Dalibor002
02.04.2011. @ 01:01 #90ad8b3a

i ja bih voleo da znam hteo bi da kupim 2 komada? Kako se pokazala ova serija? i po mogucstvu kako rade u raid-u?

Petar
11.06.2011. @ 20:23 #e6d59dc5

Ja sam uzeo, ne znam sta da vam kazem, nije bas tih ali ni prebucan, sa dobrim kucistem, odnosno dobro izolacijom necujan. Temperatura mu je 45 C sto bas i nije malo, ostalo je sve ok

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan