logo
Redakcija

HP najavljuje zakrpu

19.05.2008. @ 13:00   #Novost

Zvanični predstavnik kompanije Hewlett-Packard u toku jučerašnjeg dana potvrdio je da su neki korisnici AMD baziranih desktop računara imali problema nakon instaliranja Windows XP Service Pack-a 3. Istom prilikom najavljeno je i objavljivanje zakrpe u cilju sprečavanja računara da upadnu u petlju beskonačnog restartovanja. HP predlaže svim korisnicima da deinstaliraju XP SP3 dok zakrpa ne bude objavljena. Osim kompanije HP čini se da i Microsoft ima slične probleme. Naime, iz ove kompanije je stigla potvrda da je u planu objavljivanje njihove zakpre za problem koji je primećen pre određenog vremena.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan