logo
Redakcija

HP naplaćuje podršku za servere

07.02.2014. @ 07:00   #Novost

HP je došao do zaključak da je najbolji način da reši svoje finansijske probleme tako što će izvlačiti novac od korisnika koji već koriste njihove usluge. Ova kompanija je objavila email u kojem informiše sve postojeće korisnike Enterprise Server usluga da više neće moći da pristupaju ili preuzimaju firmware zakrpe ili popravke bugova za njihov serverski hardver bez odgovarajućeg ugovora o podršci. HP je načinio značajna ulaganja u svoj intelektualni kapital da obezbedi najbolju vrednost i iskustvo za svoje korisnike, pa je kompanija prisiljena da naplaćuje svoje usluge. Od februara HP će promeniti način update-ovanja firmwarea i ServicePacka za ProLiant.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan