logo
Redakcija

HP ulazi u virtuelizaciju

28.11.2007. @ 11:00   #Novost

Kompanija Hewlet Packard je ušla na tržište virtuelizacionog upravljanja serverima svojim Scalent system-om. HP će ponuditi Scalent-ovo virtuelno operativno okruženje kao opciju sa svojim blade server sistemima c klase. U osnovi ovo znači da HP korisnici mogu koristiti virtuelno operativno okruženje za upravljanje zadacima kao što su dodavanje, zamena i neizvršenje između blade-ova. Kao rezultat ovoga imaćete blade sistem koji ima neke vrlo dobre vrhunske alate za povraćaj i omogućavanje. Scalent je primarno fokusiran na pomaganje korisnicima na x86 tržištu sa tzv zadacima visoke dostupnosti i oporavka od vanrednih situacija.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan