logo
Redakcija

Huawei donira otvaranje prve eLTE laboratorije

18.12.2014. @ 11:00   #Novost

Huawei Technologies, vodeća svetska informaciono-komunikaciona (IKT) kompanija, doniraće opremu visoke tehnologije za IKT laboratoriju Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu. Prva demo eLTE laboratorija, u kojoj će studenti učiti i raditi sa 4G mrežama, biće otvorena najverovatnije sredinom 2015. godine, najavljeno je danas tokom Trećeg Samita premijera Kine i 16 lidera Centralne i Istočne Evrope u Beogradu. U znak budućeg partnerstava, gospodin Jim Lu, Huawei President CEE&Nordic, uručio je metalnu ploču sa natpisom buduće eLTE laboratorije gospodinu Srđanu Verbiću, ministru prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan