Korisnici koji su imali problem koji je obuhvatao hibernaciju PC-ja sa Windows XP SP2, konačno mogu da reše problem. Microsoft je popravku za ovaj kvar imao dostupnu već neko vreme, ali korisnici su mogli da prime poravku jedino ako nazovu Microsoft-ovu liniju za podršku i detaljno objasne svoj problem. Za one koji nisu upoznati sa ovim problemom XP SP2 hibernacijski bug, utiče na mašine sa preko 1GB RAM-a koje pokušavate da stavite u hibernaciju. U tom slučaju na displeju se pojavljuje poruka „Insufficient System Resources Exist to Complete the API". Sada je problem rešen i popravka se može download-ovati direktno sa Microsoft-ovog sajta.