logo
Redakcija

Igrači koriste više uređaja za igranje igara

12.07.2014. @ 11:00   #Novost

Ljudi sve više počinju da igraju igre na većem broju sistema, pokazali su rezultati najnovijeg istraživanja. Jedini segment igračke populacije koji je zabeležio rast od 2013. godine jeste upravo grupa ljudi koji igraju igre na nekoliko različitih uređaja. NPD Group je nedavno sprovela istraživanje koje je pokazalo da je sve veći broj onih koji igraju igre na različitim platformama, a ovakvu vrstu igrača NPD naziva Avid Omni Gamers. Rezultati istraživanja su pokazali da ovi igrači sada obuhvataju 22 odsto ukupne igračke populacije, što je porast od 6 odsto u odnosu na prethodnu godinu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan