logo
Redakcija

iMac pokreće Windows Vista sistem

12.04.2006. @ 18:00   #Novost

Windows Vista je pokrenut na iMac računaru, sudeći prema postu koji se juče pojavio na OSx86 Project forumu. Prethodni pokušaji da se predizdanje Viste instalira i pokrene bili su neuspešni. Prema dopisniku OSx86 Project-a, rešenjeje da se obrišu Mac OS X particije i instalira samo Vista. On kaže da je koristio Apple-ov nedavno objavljen Boot Camp alat za instalaciju Microsoft-ovog operativnog sistema i očigledno morao da obriše OS X particije. Neki tvrde i da nije potrebno uklanjanje OS X sistema, već da EFI particiju kreira sam Boot Camp.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan