logo
Milos

Inno3D i-Chill GeForce 8800GT 512MB DDR3

11.02.2008. @ 02:00   #Komentar #Grafička karta #Inno3D

Drugu je prestala da radi Palit Sonic(Crkla je!) pa sam mu uzeo ovu. Mnooogooo bolja od Palita. Radi nam: -moja na 36.8 stepeni, -od druga 62 stepena. Sve je naizgled isto kao ona koju sam kupio u Italiji, ali nije. Temp merili term sondom i nismo verovali za razliku. Očigledno još postoji istočno i zapadno tržište, bar što se tiče kvaliteta. +:Tiha, brza, pozlaćeni konektori, manje troši struje od Palita Sonic -:Na mojoj verziji iz Italije dobio sam sa solid kondenzatorina, a ovde bez!?

11 komentara

cvele
20.02.2008. @ 00:05 #8b6055fe

Ne verujem koliko ljudi veruje u tu teoriju zavere. Moj drug ima istu ovu karticu i tempratura je oko 40c. To sto je tvom drugu zapao los primerak nemoj da generalizujes. Sta vi mislite da proizvodjac specijalnu fabriku za istocno trziste? Da li bi se njima isplatilo da prave krsh komponente? Zamislite koliko bi bilo onda reklamacija. Kad kupim neku komponentu, ako imalo odstupa od karakteristika ja je vratim i zamenim. Sad sto vecina gleda da ustedi 2 evra pa kupi komponente u firmi Pera i Sinovi i slicnim , pa posle ne moze da ostvari pravo na punu garanciju, sami ste krivi . Inace takve firme jedino zamene komponentu kad skorz crkne, a mozda ni tad jer im je izgovor nestrucno rukovanje.

Iggy
30.04.2008. @ 20:31 #69eab340

Koliko napajanje mi treba za ovu kartu?

Luka
09.01.2009. @ 16:05 #953391ca

Gta iv radi ko crtani film bez seckanja, a i sve ostalo. +:Extra graficka, sve nove igrae.... ohaha -:bas nista!

milos
09.01.2009. @ 18:40 #c143a9da

Izvanredan OCer. moja stabilno radi (24/7) na 725/1645/2150Mhz bez ikakvih problema. U rezolucijama do 1280x1024, pri ovim klokovima je brza od 4850 default i krajzis pusta na high najopustenije, pri 35-60fps..Za monitor do 19" najtoplija preporuka. Nemojte dzabe bacati duplo vise para na kartice koje daju +5fps ;) p.s. Kome je bas zapelo, neka umesto 4850 uzme dve ove i Bog da ga vidi :D +:ladna k`o spricer, a brza k`o metak -:bucniji fan na 70%+

milos84
21.06.2009. @ 15:25 #6f30ff60

Graficka je best buy u srednjoj klasi nema koju igru ne moze da izvuce na high mozete je uzeti preko kimteca ako je imaju jos na lageru ja sam je tamo uzeo preko druga...Necete se pokajati.... +:best buy -:malo je bucna

david
15.03.2010. @ 21:45 #7dd0d895

imam monitor 22 sto grafiku ne sprecava da radi sa najnovijim igrama bez problema. +:sve najbolje -:radi ko prekrupac za kuruze

Rade
12.06.2010. @ 15:03 #1eca1d92

Imao sam grafichku GeForce 8400GT ona je DDR2,pa me zanima da li mogu da stavim ovu koja je DDR3???

Rade
12.06.2010. @ 15:11 #3435a163

Imao sam grafichku GeForce 8400GT ona je DDR2,pa me zanima da li mogu da stavim ovu koja je DDR3???

Marko
14.06.2010. @ 11:24 #b7c16f15

Možeš i karticu koja ima DDR5, bitan je samo Slot, skoro sigurno je tvoja 8400GT PCI tako da možeš..

sImA
24.07.2010. @ 00:51 #2a545331

imam je vec 1 godinu do sada nije postojala igrica koju nisam mogao da teram cak i call of duty 6 igram na najvecoj rezoluciji bez SeCkAnJa...XD... +:ma tera swe!!!

ccc
23.03.2011. @ 13:11 #15672665

dali moze GeForce 8800GT 512MB DDR3 na moju maticnu DDR1

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan