logo
uros

InnoVISION GeForce GTX 460 768MB GDDR5

14.01.2011. @ 23:13   #Komentar #Grafička karta #InnoVISION

Dakle, ova kartica jeste jeftina, ali i tih 20-ak evra ima svoje nedostatke, a to su kao sto sam rekao Bucan kuler koji iako fiksiran na 40% ima jako neprijatan zvuk koji se cuje dosta glasno. I GPU-z ne daje bas pune informacije o njoj. Ali u principu kartiica nije losa. +:Pa izgled (mošda) i temperature -:Bucan kuler, GPU-z informacije

4 komentara

KIBAS
18.01.2011. @ 12:02 #19b14d22

Molim za vise informacija o ovoj kartici, kao i neka iskustva!hvala svima

uros
07.03.2011. @ 22:37 #151a4b8f

Pa sta te zanima konkretno?

Milan
03.02.2012. @ 11:52 #c1c4016f

Dobra je karta, buka je standardnog nivoa, ali to moze da se regulise promenom obrtaja ventilatora. Ne greje se puno, a sve nove naslove (igre) moze da potera u HD rez sa High detaljima. Pozdrav +:Hladna, dovoljna za sve naslove... -:Ne toliko poznati brand name

goxy
16.09.2012. @ 09:50 #eee189bc

Kartica je hladna, u sobi mi je 23C karta na idle je 29C a full load do 65C. Ima izuzetno hladjenje. A to sto je neko pominjao buku, moguce da mu je kuler na max broju obrtaja ili je pun prasine, kod mene je stalno na 50% i cuje se samo ako je mrtva tisina u sobi. +:Karta kad se klokuje ista je kao i 1GB verzija

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan