Dakle, ova kartica jeste jeftina, ali i tih 20-ak evra ima svoje nedostatke, a to su kao sto sam rekao Bucan kuler koji iako fiksiran na 40% ima jako neprijatan zvuk koji se cuje dosta glasno. I GPU-z ne daje bas pune informacije o njoj. Ali u principu kartiica nije losa. +:Pa izgled (mošda) i temperature -:Bucan kuler, GPU-z informacije
Molim za vise informacija o ovoj kartici, kao i neka iskustva!hvala svima
Pa sta te zanima konkretno?
Dobra je karta, buka je standardnog nivoa, ali to moze da se regulise promenom obrtaja ventilatora. Ne greje se puno, a sve nove naslove (igre) moze da potera u HD rez sa High detaljima. Pozdrav +:Hladna, dovoljna za sve naslove... -:Ne toliko poznati brand name
Kartica je hladna, u sobi mi je 23C karta na idle je 29C a full load do 65C. Ima izuzetno hladjenje. A to sto je neko pominjao buku, moguce da mu je kuler na max broju obrtaja ili je pun prasine, kod mene je stalno na 50% i cuje se samo ako je mrtva tisina u sobi. +:Karta kad se klokuje ista je kao i 1GB verzija