logo
nbkom

Intel CoreDuo E1200 1.6GHz FSB800MHz Box S775

05.06.2008. @ 20:30   #Komentar #Procesor #Intel

Nije los,na pola puta izmedju 430 i 2140.U svak.radu vidljiva razlika u odnosu na serju 4xx a u igrama se ne primecuje,ubiga mali kes 2x256,tek da se kaze dual.. +:dobar overklok/oko 50%,cena,dve glave,karak.ser.4xx -:nista posebno

8 komentara

Milos
30.07.2008. @ 01:40 #e4579523

Kupio sam ovaj procesor za torrent box, dao 2500din za njega i isto toliko za plocu, radi vec 3 meseca a da nisam ugasio PC. Iako je leto jako toplo a u sobi isto tako toplo on se drzi na 38-41. Jednom sam pogledao uputstvo od ploce i video kao da je za overclock, posto sam koristio moje staro Chiftec napajanje od 450w odlucio sam da probam. Sa stock kulerom sam dostigao 3.1Ghz pri T=87c. Od ovoga nije moglo bolje jer nisam imao neki slobodan kuler. Zelim jos da kazem da se niko nece pokajati ako uzme ovo, ali mora da ima u vidu da je ovo ipak niskobudzetni procesor koji je jako ogranicen L2 kesom. Ipak moze da potera FarCry, ne tako zavidno ali radi. +:cena/performanse -:s obzirom na cenu ama bas nista

Ceda
22.04.2009. @ 17:17 #1aeea8b3

Presao sam sa laptopa (core duo 1.86) i mogu reci da je vidljivo brzi i bez clocka, za osnovne stvari na XP-u i vise nego dovoljan, pustam Ful HD filmove na 60% sa integrisanom grafickom, obradjujem RAW slike bez problema sve u svemu sasvim ok iako kad sam ga kupovao na papiru nije obecavao a u praksi prijatno iznenadjenje.... +:Za te pare odlican -:nista posebno

sakib
04.02.2010. @ 22:56 #654a9afe

imam ga vec 1 godinu,za kancelarijske poslove je dobar ali za igranje novijih igrica nije nesto(tek da pokrene)........za gamere nije +:odlican za office,ne greje se mnogo -:nikako za novije igrice

Igor
11.02.2010. @ 02:01 #eb0f1ed9

Super procesor za te pare. Zamenio sam niski box cooler za deblji sto mi je ostao od q6600 (onaj sa bakarnim delom) i drzi ga na 19c-22c, radi na default, pasta je xilence silver tim. +:cena, oc, temp

fox
23.06.2010. @ 11:54 #f0367873

Pre 2god sam ga platio oko 2k,sada je je sve mnogo skuplje. Overklokovao sam ga i na 2Ghz al zbog zakljucanog memory ratio-a na maticnoj (dize se brzina rama sa procesorom) sada stoji na 1920Mhz. Inace moze na 3Ghz opusteno. Sa stock kulerom tem. u full-u ne prelaze 60c,inace se krecu oko 30. Mali kes je jedina zamerka +:nekada cena,temperatura,overklok -:kes memorija

mile
06.05.2012. @ 12:31 #c966c2d4

imam celeron e 1200 treba da dobijem sad plocu sa ddr3 memorijo , hocu d aga kloknem imam dobar i kuler spire coolgate 10 napon dobar i graficku 5750 sta mogu ocekivat u igrama na deff i na kloku od minimum 70 % .... +:pitanje za iskusne poznavaoce it sveta

tmac
07.02.2013. @ 15:50 #f220b51e

imam ga 5 godina,radi perfektno,ali ne mogu igrati igrice preko neta,niti novije igre. +:dugotrajan -:nije za igrice,mala kes memorija,los u odnosu na cenu

Vlado nk
04.08.2014. @ 15:14 #4f7f32d6

Kad ga stavis na tu plocu, on se sam klokuje na 3 Ghz, tako da sa tom grafickom mozes ocekivati da ti igre rade odlicno......

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan