Izvršni direktor kompanije Intel, Paul Otellini, konačno je potvrdio planove ove kompanije da se Intel vrati na tržište grafičkih čipova. Tokom svoje uvodne reči na Intel Developer Forum-u, Otellini je obelodanio detalje vezane za multi-core Larrabee a nakon toga je najavio i povratak na tržište grafike. Sve u svemu, Intel ima u planu da utvrdi svoju poziciju po pitanju integrisane grafike za mainstream korisnike ali će takođe u svoju ponudu ubaciti i vrhunski Larrabee čip za igrače i korisnike koji zahtevaju računare visokih grafičkih performansi.