logo
skit

Intel Pentium 4 3.0GHz 1MB Box NW 130nm S478

25.11.2005. @ 13:41   #Komentar #Procesor #Intel

Koristim ga vec 1god.jako pouzdan i brz, za sada nisam imao problema sa ovim procesorom i preporucio bi ga svima.Cena mu bas i nije jaca strana ali se isplati vrlo brzo.

1 komentar

goran
05.12.2006. @ 12:12 #fddd5363

i ja ga koristim oko godinu dana i idlicno radi bez problema brzna jaca strana ali cena...ali ako hocete dobar procesor morate da izdvojite vise novca...super je pozdrav!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan