Procesor je odlican ali u Srbiji nema prodavnice koja ima plocu za ovaj procesor zato sto je potraznja taman tolika da u Beogradu ima desetak plocha sa LGA771 socket-om koje su stare preko 2 godine. +:odlican procesor pogotovo kad su dva u paru -:Jadna smo zemlja