logo
Redakcija

iPad koristi Wi-Fi više nego drugi uređaji

29.06.2011. @ 09:30   #Novost

Istraživanje koje je nedavno sprovedeno od strane kompanije Meraki bilo je fokusirano na količinu podataka koji se troše od strane različitih tipova uređaja preko Wi-Fi. Ovo istraživanje zapravo je bila komparativna analiza uređaja između prošle i ove godine. Rezultati istraživanja su pokazali da je mobilna platforma značajno uznapredovala u poređenju sa desktop platformama. Prosečna potrošnja Wi-Fi podatka koji su potrošeni prema rečima Meraki od strane Android, iPhone i iPod korisnika iznosila je oko 40MB dok je prosečan iPad korisnik trošio 200MB podataka svakoga meseca.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan