Razmena iskustava sa zemljama koje su uspešno usvojile E-upravu i partnerstva sa liderima u ovoj oblasti, mogu da budu put i ka unapređenju razvoja IT sektora i većoj produktivnosti domaće državne uprave, zaključak je seminara “E-uprava – iskustvo i vizija”. Skup su organizovali Američka ambasada u Beogradu i Ministarstvo za telekomunikacije i informaciono društvo u saradnji sa Microsoft Srbijom, IBM-om Srbija i Privrednom komorom Srbije. Okupljene su pozdravili i Iris Džeba, generalni direktor IBM-a za Srbiju i Vladan Živanović, generalni direktor beogradske kancelarije Microsofta.