logo
Redakcija

Iwata se nada boljem prihvatanju Wii U-a

23.07.2013. @ 13:30   #Novost #Konzola

Predsednik kompanije Nintendo, Satoru Iwata, tvrdi da bi bolje prihvatanje Wii U igračke konzole u velikoj meri unapredilo imidž ove kompanije. Iwata naglašava da je komunikacija o inovacijama vezanim za Wii U igračku konzolu u poređenju sa originalnim Wii bila izuzetno težak zadatak za Nintendo, ali se nada da će novi softver pomoći da se ova situacija u potpunosti izmeni. On navodi da je sada potrebno predstaviti softverske naslove za Wii koji mogu iskoristiti sve prednosti njihovih jedinstvenih aspekata, jedan za drugim i to tako da veliki broj ljudi bude u prilici da dodirne Wii U i oseti koliko je ova konzola jedinstvena.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan