logo
Redakcija

James Bond se vraća na konzole ove godine

22.04.2012. @ 13:00   #Novost #Softver

Nova James Bond igra biće objavljena na jesen, objavila je kompanija Activision u toku jučerašnjeg dana. Nova igra James Bond nosiće naziv 007 Legends i nije u direktnoj vezi sa sledećim filmom o britanskom tajnom agentu, već će podrazumevati kolekciju najboljih misija tajnog agenta. Nova igra 007 Legends razvijena je od strane Eurocom studija koji je radio na razvoju 2011 GoldenEye 007: Reloaded i koji je takođe radio na GoldenEye 007 za Wii u toku 2010. godine, James Bond 007: Nightfire igri iz 2002. godine kao i James Bond Jr. za NES iz 1991. godine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan