logo
Luka

Kakav je ovaj hladnjak msm da li je dobar?

13.06.2013. @ 19:32   #Komentar #Hladnjak

Kakav je ovaj hladnjak msm da li je dobar?

3 komentara

Zika
21.06.2013. @ 18:42 #9854c8c3

Ok hladnjak za te pare(240 din).Vrti na 800 rpm, ne cuje se nista posebno ,duva ok, ja sam uzeo 2 sa belim LED-ovima i bas lepo svetle.

Aleksandar
29.06.2013. @ 17:49 #6b19c33f

Uzeo sam 2komada u winwinu,necuje se nista,vrti na 1400 i bas se nista ne cuje.Za ove pare nema bolje.

Milos
05.07.2013. @ 01:03 #e5b3715f

uzeo u win win danas white led,odlicno led osvetljenje vrte se negde na 1300 rpm kod mene,za ovu cenu od 250 din stvarno vrede,bio sam skeptican da za ove pare moze nesto da vrede ali sam pogresio. Preporuka!! +:cena,led osvetljenje,necujan

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan