logo
Aleksa

Kingston 1GB 667MHz DDR2

08.04.2007. @ 22:38   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Odlicna memorija za male pare. Koristim je vec 3 meseca i dobro se pokazala u praksi. Samo sto se malo vise greje. +:Odlicna memorija za male pare -:mnogo se greje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan