logo
Zoran

Kingston 1GB 800MHz DDR2 KVR800D2N5/1G

23.10.2010. @ 09:21   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Izvestaj programa "Speccy" govori da memorija jedva radi na 336 MHz,sa povremenim skokovima na 400 MHz.A,uobicajeno radi na na oko 200 MHz.Nigde ne pokazuje znake rada na 800 MHz. Isti program daje tacne podatke o ostalim komponentama.Sta je u pitanju? -:Nepoznato

3 komentara

Nikola
27.12.2010. @ 21:34 #2ee61802

ddr2 memorija znaci x2 samo pomnozi sa 2 x2 400= 800 MHz Normalno da kada nije pod stresom rani na manje Mhz

mta
03.07.2011. @ 22:31 #e3b9dbc1

Ukljucen je cool and quet to on obara brzinu rama,ovako radi na 800 mhz sigurno!

OkMemorija
28.06.2014. @ 12:32 #a8ede443

memorija je dobra, i dan danas je koristim.Sve u svemu dobro se drzi.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan