Izvestaj programa "Speccy" govori da memorija jedva radi na 336 MHz,sa povremenim skokovima na 400 MHz.A,uobicajeno radi na na oko 200 MHz.Nigde ne pokazuje znake rada na 800 MHz. Isti program daje tacne podatke o ostalim komponentama.Sta je u pitanju? -:Nepoznato
ddr2 memorija znaci x2 samo pomnozi sa 2 x2 400= 800 MHz Normalno da kada nije pod stresom rani na manje Mhz
Ukljucen je cool and quet to on obara brzinu rama,ovako radi na 800 mhz sigurno!
memorija je dobra, i dan danas je koristim.Sve u svemu dobro se drzi.