logo
Neca

Kingston 1GB 800MHz DDR2 SO-DIMM

05.11.2009. @ 17:08   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Kako da znam dali mi moze raditi na mojoj ploci !!!!!!!!!!!Posto vidim da radi 800 MHz i dali mogu da u biosu smanjim frekvenciju!!!!!!!

1 komentar

eee
05.11.2009. @ 23:05 #7b55f43f

bios ce da prilagodi frekvenciju prema tvojoj maticnoj ploci ...a sto se tice toga kako da znas da li rade na tvojoj ploci ,treba samo da imas DDR2 slotove i to je to

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan