logo
Bane

Kingston 2GB 1066MHz DDR2 HyperX KHX8500AD2/2G

09.11.2011. @ 01:12   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Koja je razlika izmedju ovog rama i ovog HyperX KHX8500D2/2G a cena je ista?

3 komentara

rene
17.06.2012. @ 23:15 #e8658033

Mozda je malo zakasneli odgovor ali ce mozda posluziti nekome. Razlika izmedju ovog modela i D2 modela je u latenciji. AD2 ima 6-6-6-18(na 800Mhz) ili 7-7-7-20(na 1066Mhz). D2 ima 5-5-5-18(na 800Mhz) i 5-5-5-15(na 1066Mhz). Matematika je jasna bolji je D2 za dlaku. Razlike u performansama su male ali ako se bavis nekim ozbiljnijim radom na kompu onda ...osetices nesto. E sad treba obratiti paznju i na karakteristike procesora i ploce tj. da li mogu da iskoriste maksimalno ovakve memorijske module. +:hyperX je ipak hyperX -:latencija

Carapan
15.03.2013. @ 15:14 #11aacc67

Da li su uparive ove 2 memorije KHX8500AD2/2G i KHX8500D2/2G?

Cyber-what
01.10.2013. @ 21:44 #6f5b4c0f

Nisu uparive jer rade na razlicitim latencijama kao sto je Rene rekao u prethodnoj poruci. Ja imam dva modula AD2/2G na 1066 MHz, rade na 6-6-6-18 latenciji i imaju 1066 MHz. +:Pouzdanost -:latencija

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan