logo
bane

Kingston 2GB 1333MHz DDR3 KVR1333D3N8K2

05.10.2010. @ 22:04   #Komentar #RAM memorija #Kingston

hvala na svakom odgovoru +:da li neko znza nesto o ovoj memoriji? -:hteobih da kupim posto je jeftina a nz dal valja

4 komentara

Nenad
20.11.2010. @ 21:30 #3f990b7d

Nemojte dovoditi sebe u dilemu sto se tice Kingoston-ovih memorija. Od kako su izbacili prvu memoriju pa do sada nisu se javljali problemi niti zalbe Kingston je Kingston...Sve ostalo je sminka...

comi
15.09.2011. @ 20:19 #1a85c02b

Stari,dobri KINGSTON.Preporuka svima koji nisu imali ovu memorju do sada,a misle da kupe drugu,ovo je pravi izbor.

Seki
21.05.2012. @ 06:23 #1634fff4

Pozdrav, jel ovo 2 x 2G ili je 2 x 1G ? Hvala na odgovoru.

mr answer
07.02.2015. @ 18:10 #c654043f

2 x 1G

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan