logo
Goran

Kingston 2GB 1333MHz DDR3 KVR1333D3N9/2G

27.09.2009. @ 10:34   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Ima li neko iskustva sa ovom memorijom?

13 komentara

Milos
26.11.2009. @ 17:48 #a8965521

Odlicna Memorija ja je posedujem i planiram da kupim jos jednu,posto imam instaliranu Win 7..pa izgleda da mu je malo toliko..pozz

bob
07.12.2009. @ 17:00 #0e17ed9a

pitanje za milosa,posto i ja planiram da uzmem ovu memoriju.....sta znaci to da mu je malo? malo me plasi ta recenica....fala u napred

kosta
08.12.2009. @ 00:59 #3c68bfb2

ja imam win 7 instaliran a imam samo 1gb ram radi solidno ali se primecuje da mu treba 2 gb da bi radio super !

Milos
21.12.2009. @ 19:34 #65119b8f

Pa izglezda da mu je malo memorije,za memoriju daje mi ocenu 5.5,a za grafiku koja je HD4730 od 512mb,kaze da je ok,i za sada radi ok,ali 4bg memorije ne bi bilo na odmet,kaze mi brat da i kod njega win 7 radi usporeno iako on ima 4 gb dodouse ona je na pc800MHZ

dragan
06.11.2010. @ 20:39 #9e8d3a62

ja imam 2 gb ram ddr 2 800mhz i win 7 radi odlicno,a sada kupujem komp koji ce biti sa x6 procesorom i ddr 3 ram memorijom od 4 gb

ozzy
26.11.2010. @ 15:15 #b811b014

qpio sam komp aprila ove god, i imao sam tada jedan ovi modul od 2gb, i sedmica ga je ocenila 5.5 danas sam qpio jos 2gb, i ocena je skocila na 7.5 sto i te kako primetim u radu :) prvi modul koji sam uzeo je doduse bio duplo veci od ovog drugog, iako su skroz iste specifikacije, pa izgledaju malo cudno jedan do drugog, ali nema veze..sada valjda prave samo takve :) U svakom slucaju, prezadovoljan sam, i moja preporuka svima koji imaju 2gb, da dodaju jos 2 ;) isplati se +:jeftin, brz, pouzdan -:apsolutno nista

alibaba
06.02.2011. @ 23:49 #2f6fcf22

odlican ram. kada sam sklapao kofiguraciju krajem 2010 u radnji su mi nudili mushkin koji je bio skuplji od ovog i na kraju sam se pokajao.nije hteo da radi na mojoj ploci iako su me "experti" iz radnje ubedjivali da 100% hoce. kada sam im objasnio neke stvari, vratili su mi pare i onda sam ubacio ovaj ram samo x2 i mogu reci da sam prezadovoljan. kompatibilna je malte ne i sa ddr2 plocama. :) u svakom slucaju preporucujem da se odma uzme 2x2GB pogotovo ako se koristi win7 x64. kada se pokrenu neke zahtevnije igre, desava se i to ne tako retko da bude zauzeto preko 2gb. @ozzy- ja sam kupovao u isto vreme obe ram memorije i jedna mi je veca jedna manja, kao i kod tebe. koji win7 koristis x64 ili x86?

nikola
09.03.2011. @ 15:28 #ee1da361

2x2GB 1600MHz bez ikakvih problema, odlican RAM +:kvalitet -:prosto nema

Manijak
18.05.2011. @ 18:53 #ecc753df

Memorija je odlicna...upario sam je sa A-Data 2GB 1333MHz i radi odlicno bez ikakvih problema...vemo je mala i stabilna i svakako je preporucujem! +:odlicna

Nikola
23.08.2011. @ 16:59 #9596a169

da li neko zna da li moze ova memorija da radi na ploci biostar NF520D3

ivan
25.08.2011. @ 23:57 #ace7e3f7

i ja kupujem ovaj ram za nikolu idi na www.ramcity.com tamo ti sve pise koja ploca za koji ram itd..pozz

vlashaa
24.11.2011. @ 04:29 #5d23376e

da li je bitna ram memorija za igranje igrica ja imam 3gb rama ???

mosha
26.03.2012. @ 16:12 #3f6f2d5a

Dobra memorija.Razmisljam se da dokupim jos 2 modula zbog virtualne masine ali u tom slucaju valjda gubim dual channel....

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan