logo
Marko

Kingston 2GB 1600MHz DDR3 HyperX KHX1600C9AD3B1/2G

15.12.2010. @ 18:27   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Kupio,upario sa drugim modulom od 1600mhz sve sljaka. Jedino sto je sastavljen u kini :D +:Sve super radi zadovoljan sam.

14 komentara

kraba
09.02.2011. @ 21:53 #98256777

lepo radi skroz memorija, ja sam uzeo za pocetak jedan stapic od 2 gb i ocena u win 7 je 5,9, znaci da ce 4gb da ima lepuu ocenu skroz da ne spominjem vise, sve u svemu odlicna memorija :) +:lepo radi, 5,9 ocena u win 7, super sve -:za sada nema

iVANHOE
07.03.2011. @ 06:33 #d43797eb

Pazite kupio sam 2 remarkirana modula serijski brojevi etiketa sve štima osim brzine dolazi do 1533 uz blokiranje. Testovi je prepoznaju kao DDR3 1333 -:REMARKIRANA 1333

Budo
22.03.2011. @ 06:42 #88579c24

Jeste "remarkirana" 1333, ali na Kingston sajtu u specifikaciji stoji da je testirana na 1600/1.5V fabrički, i da radi na ovim frekvencijama bez problema. Ja sam ih stavio dvije u Dual Channel konfiguraciju na MSI Fuzion, odmah kloknuo na 1600 i rade kao sat.

dzo
12.06.2011. @ 20:59 #0bd3d7d7

Na mojoj ploci M4N68T-M LE V2 u biosu postoji opcija 400, 533, 667, 800 mhz samo sam tu kiliknuo na 800 podesio latenciju 9,9,9, ,27 i sljaka na 1600 samo tako ! Inace pre toga je bio stapic trandscend 1333 MHz za koji nije potrebno namestanje u biosu. +:lepo radi

branko
16.06.2011. @ 17:43 #8eee4c93

koju maticnu plocu imas, ako imas za intelove procesore, i ako ti na maticnoj pise 1600 oc onda ti nece modul raditi na toj brzini, nego mozes da mu podignes brzinu na 1600 uz oc, moja maticna cak ni uz oc nije uspjevala da mi podigne brzinu rama preko 1500mhz, inace ploca je ga-p43t-es3g

dzo
11.07.2011. @ 19:38 #d52708f9

branko lepo sam napisao ime ploce M4N68T-M LE V2 , imam procesor atlona x2 na 3.2 ghz i sve sljaka lepo na 1600 u dual kanalu provereno preko par programcica..............a moze na kloku preko toga ali i 3.2 ghz je ok.

Bobi
20.07.2011. @ 07:51 #493ec492

Imam ovu memoriju, ne znam kako neki pisu da ne mogu da nateraju ovu mem da radi na 1600 mhz, kod mene u biosu sve sto sam uradio je, izabrao profil 1600 mhz i sve radi kao podmazano.

VeLJA
03.09.2011. @ 23:43 #b30369a2

imam dual core e5800 3.20 ghz, ram 3 gb 800 mhz , ati 5570 1gb dd3, moze crysis 2 da radi max settings?

Darko
05.09.2011. @ 13:53 #dfe59e7f

Ne može, slaba ti je grafička, treba ti bar 5670.

knez
07.09.2011. @ 20:25 #de103add

da li neko zna da li moze da se ugura u msi 870-c45

sale
08.09.2011. @ 18:36 #91a3c783

@knez naravno da moze ja imam 870-c45 i dva para ove mem

Bobi
29.09.2011. @ 22:51 #d5f0b45c

A najvise zavisi koliki monitor imas. -:Ni sa 5670 ne mozes na max da igras.

Ljuba
30.09.2011. @ 12:45 #5c074cb3

Tačno, ako ima monitor 1280x1024 5670 će mu biti dovoljna.

n.n.
30.09.2011. @ 18:55 #58067c7b

nije tacno da se ova memorija reklamira kao 1333mhz jer sam proverio na kingston-ovom sajtu,nasao je po oznaci i pise da radi na 1600mhz. ne lupajte gluposti!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan