logo
Igor

Kingston 2GB 1800MHz DDR3 HyperX KHX1800C9D3/2G

05.04.2011. @ 01:42   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Jel neko ima ovu memoriju? Deluje vrlo primamljivo za tu cenu i performanse...

1 komentar

Bojan
27.01.2012. @ 09:24 #89bd5d1c

ja imam u kobinaciji sa ASUS P8Z68-V,intel i3,asus gts250 1GB,WD 640,WD 1TB,sto se tice memorije radi odlicno,stavio sam u biosu da radi na 1866 MHz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan