logo
JihadJoe

Kingston 2GB (2x1GB) 400MHz DDR

22.12.2005. @ 12:10   #Komentar #RAM memorija #Kingston

ako je slika tacna ovo je obicna Value memorija. za iste pare preko (US) mozete nabaviti vrhunske OCZ,GEIL,CORSAIR.. pro serije takodje od 2gb iako nasi naplate carinu!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan