logo
D22

Kingston 30GB SSD SATA300 V Series SNV125-S2BD/30GB

03.08.2010. @ 21:00   #Komentar #Hard disk #Kingston

Stvarni kapacitet je 27,9 GB, al nema veze. Cena je visoka ali tako je uvek sa novotarijama dok ne uđu u mejnstrim. 2 godine garancija. ja zadovoljan

6 komentara

zex
11.11.2011. @ 16:24 #ad53203c

koliko je ovaj disk brzi od standardnog i koliko bi povecao performanse racunara

D22
30.11.2011. @ 20:13 #6bab23b0

@zex Čini mi se da je ovaj ssd neprimetno brži od običnog hdd.

steva
21.12.2011. @ 22:17 #5dabbfbd

Kako neprimetno,po specifikacijama bi trebao da bude brzi nekoliko puta.Ako nemas takve performanse rekjlamiraj ga.

Simce79
23.12.2011. @ 20:44 #eab1fbe0

D22@ kazes neprimetno .. da li si probao ili pises sta si procitao negde.. Evo ja cu ti reci: dva SSD vezana u RAID 0 imaju skor 420MB read , Write 110Mb , a obican WD BLACK 320Gb u raid 0 200MB read , Write 68MB... a HDD WD Black od 320 Gb sad kosta 10000din x dva pa vidi ako zelis brz sistem... podeli brzinu pa ces videti sta je bolje i jeftinije za sistem...

Simce79
30.12.2011. @ 16:29 #855c45a5

kod mene ovaj SSD ima skor MAX 218Mb , MIN 141Mb u HD Tune , pristup 0,1ms. dok WD Black 320Gb ima MAX 90Mb , MIN 21Mb. pristup je 0,328ms. Test je odradjen na vise HDD i SDD , mogu vam reci samo da nema neke bitnije razlike izmedju SSD od 30GB drugih proizvodjaca... a cena je veca za par hiljada dinara... Pozdrav , mogu i poslati rezultate ako ce neko pomoci oko kupovine. +:pristup , performanse

Dragan.so
07.02.2015. @ 13:12 #fc6d4df9

Ne znam gde si ti i kako merio brzinu kad kažeš neprimetno brži.Ja sam koristio WD black 500GB i brzina je bila R.120MB W.72MB.Na ovom SSD-u je(uzmi u obzir da je moja matična sa SATA2 ulazima):R.285MB R.98MB.Obzirom da ne igram igrice niti mi komp treba za nešto posebno osim za ubijanje vremena na netu i skidanje filmova sasvim je dobar.Sistem mi diže za ok 8,5-9sec. +:brzina

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan