logo
Marko

Kingston 4GB 1333MHz DDR3 HyperX Blu KHX1333C9D3B1/4G

23.04.2011. @ 21:46   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Jel ima neko ovu memoriju,recite kakva je,hocu da je kupim..pa da vidim sta kazete :)

8 komentara

Qmark
25.04.2011. @ 02:35 #1c771787

Dali win xp 32-bit prepoznaje ovaj modul od 4gb mislim dali ce videti svih 4gb ili samo 3.25gb ?

zMrGood
29.04.2011. @ 15:54 #b2d9fd30

Videce od 3.25-3.5Gb.Ne znam kakav ti je ostatak konfiguracije ali posto razmisljas o 4 Gb memorije verujem da je dovoljna i za W7 64b tako da preporucujem prelazak na taj sistem.

:)
11.05.2011. @ 10:15 #08a4a69b

Ovo vs Hyperx 4gb ddr3 2133mhz????? +:pitanje -:pitanje

realno
12.07.2011. @ 19:06 #029f0587

@ :) - ovo, neces primetiti razliku sa 2133, nije veca od 5%

Boza
15.06.2012. @ 11:18 #13a47459

Imam ovu memoriju, ali samo jednu i zelim da kupim jos jednu da je uparim u dual channel. (masina je asusp 8h67, i5 2500k, geforce gs450) Medjutim uglavnom u prodaji se nalaze modeli od 1600 mhz, pa me brine kako ce se ponasati u zajedno, tj da li je moguce ostvariti ispravan rad dual channela sa 2 razlicite memorije istog proizvodjaca... OS win7 i ubuntu 12.04 dual boot oba 64bit. +:Odlicna

Milan
05.06.2013. @ 01:41 #70f07a9b

Moze li na ovu plocu ? GIGABYTE GA-78LMT-S2PT (rev. 4.x) Zahvaljujem unapred

Lazar
16.07.2013. @ 09:41 #1f82d22e

Moze bez problema samo ce raditi na frekvenciji od 1066mhz ali nije neka razlika izmedju 1333 i 1066mhz

M'rko
26.05.2015. @ 18:27 #2c4ff7fa

CRKLA bez ikakvog silovanja +:Mislio sam da nikada nece crci -:To samo meni moze da se desi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan