logo
zl@j@

Kingston 4GB 1333MHz DDR3 KVR1333D3N9/4G

01.09.2010. @ 12:12   #Komentar #RAM memorija #Kingston

ljudi jel moze ova memorija na ovu plocu - ASUS M4A78LT-M LE?

30 komentara

Marko
12.11.2010. @ 12:57 #04c52c8c

Moze

Zika
05.01.2011. @ 16:52 #91f7095f

ljudi jel moze ova memorija na ovu placu - ASUSTeK Computer INC. (Asus) K8N-E ??

pera
28.01.2011. @ 16:25 #b56858b1

ziko nemoze na tu plocu

Zinke
22.02.2011. @ 21:38 #333084c3

Jel moze ova memorija da se ugradi na ovu plocu ASUS P5P41C? +:Pitanje

Marko
26.02.2011. @ 15:56 #3a5b17b8

Ova memorija na prvi pogled deluje jeftino.Cak sumnjivo jeftino! Trenutno guramo masina sa 24 GB ovog RAM-a na Linux-u u jako zahtevnim aplikacija pa ponekad cak ostanemo uskraceni za jos par GB :) Elem veoma stabilna nije pucala do sada i izdrzava svaki test koji smo napravili. Kome zaista treba masivna kolicina RAM-a nece pogresiti Topla preporuka! +:veoma stabilna -:nista za sada

veljko
04.03.2011. @ 16:06 #c55fa8b3

Imao jedan modul i bio zadovoljan. Kupio pre neki dan jos jedan modul, i jos uvek sam zadovoljan :) Kod mene radi opusteno na 7-7-7-20 tajminzima. 2600Mhz North Bridge clock. Everest daje sledece brzine : Read:9500Mb/sec; Write : 8500Mb/sec ; Copy: 11600Mb/sec. Latencija 46.5ns. Neznatno manje brzine su bile kad sam imao jedan modul (osim, naravno, kod kopiranja). Ja sam zadovoljan. +:Cena, performanse -:ne mogu da je clockujem :)

casozzy
11.07.2011. @ 10:00 #2c4b0dd4

Da li ova memorija moze na ovu graficku jer ovu imam NVIDIA GeForce 8400 GS

Merix-jorgovan
11.07.2011. @ 17:52 #6ac99dcc

Ovo je ddr3 memorija i nema veze kakva je graficka karta i ne moze da se stavlja na graficku vec na maticnu plocu.Maticna ploca treba da ti podrzava ddr3 memoriju i da poseduje PCIe slot za graficku(mesto gde ugradjujes grafucku) posto je 8400gs ide na pcie,odnosno sve novije maticne imaju pcie i podrzavaju samo ddr3.Pogledaj koju maticnu plocu imas,pa kucaj u googlu i pogledaj u specifications sta tvoja maticna podrzava(ddr2 ili ddr3 ili je kombo,tj ima 2 slota za ddr2 i dva slota za dd3).Inace ovo je vrh memorija za malu kintu i sasvim je dovoljan jedan ovaj stapic za prosecnog korisnika :) +:@casozzy -:@casozzy

Bata
17.08.2011. @ 23:31 #165e523c

Nisam verovao da je ova memorija upola manja nego ddr2 memorija. Jako je brza a povoljna. Preporuke.

ivan
10.10.2011. @ 18:21 #79049108

vidim sve ok komentari za ovaj ram koja je ocena win 7 pozz

cika_cajko
15.10.2011. @ 23:31 #d9b4c52d

Ocena je 7.2 na 2x2GB. Koristim Windows 7 Ultimate x64.

Duda
04.11.2011. @ 12:26 #7460773e

Svidja mi se ova ram memorija, verovatno cu je i uzeti uskoro ;) :D

Milos
25.02.2012. @ 17:54 #08672cdd

Jel moze ovo da se gurne na 1600mhz?

asd
10.03.2012. @ 15:10 #eed4adf0

Moze.

denz
16.05.2012. @ 22:48 #d94baf81

za sve one koji nisu znali pa se ko ja zeznuli: windows xp "vidi" maximum 4gb, pa ako uzmete 2 ove, morace te da predjete na windows 7 64bit verziju. sa jednom u bodenom windows xp mi video 2.75gb (doduse imam integrisanu grafu pa je ona uzela malo)

Sava
27.07.2012. @ 19:53 #e4f7a7bf

Pre nego sto lupis opet takvu neku glupost, informisi se malo decko. Windows XP 32 bit-a vidi max 4 gb, Windows XP 64 bit-a vidi do 32 cini mi se,a windows 7 32 takodje 4 a 64 bit 64 gb. +:Jao boze -:Informisi se malo

misa
27.08.2012. @ 00:06 #7814ae58

ja imam gygabajtovu plocu m52lt-d3 radi do 1666 dal mogu da stavim ovuram na ovu plocu?

Danilo
27.08.2012. @ 10:12 #00ec3e53

Možeš, samo će raditi na 1333MHz.

misa
28.08.2012. @ 14:53 #8119bac1

hvala .

msi p43 c51
30.09.2012. @ 12:56 #0951dbe5

jel moze na ovu plocu MSI P43 C51, da se ubaci ram..?

Strider
07.10.2012. @ 21:56 #60e0917a

Brt, nemoj da si tako grub. Prvo, decko ne zna, drugo, ne znas ni ti. Win XP 32 bit vidi max 3,25 GB RAM-a, zato sto "bi to trebalo da bude svakome dosta" po microsoftu... Na 64-bitnom nece imati problema

Milos
02.12.2012. @ 14:02 #afd7fc21

Braco jel moze 32bit Windows 7 da podrzi 4gb memorije

Mare
03.12.2012. @ 18:39 #2f0316e0

@Milos: Ne. Potreban ti je 64-bitni Win 7 za svih 4GB ram memorije. Ima i nekih fora da ti radi, tj. da "laze" Win na 32bit-a da je instalirano punih 4GB, ali licno ti ne preporucujem jer time neces nista postici, jer jednostavno zakonima informatike nije moguce. Najlakse instaliraj Win 7 64bit i miran si! ;)

miki
12.09.2013. @ 14:03 #98a85e3d

Imam ovu memoriju uz intelov e3400 procesor na 2.8 ghz,gt 630 2 gb graficku i win7 ultimate 64.Da li bi mi znacilo nesto da uzmem jos jednu ovakvu memoriju?Da li bih imao neko poboljsanje u perfomansama?

meja
19.09.2013. @ 17:00 #f1b4e920

imam intel duo 2.6 ghz ram 3 gb grafiku gt430 da li bi malo ubrzao komp sa jednom ddr3 od 4 gb ?

Goran
09.10.2013. @ 20:18 #29880444

meja - Ako mislis za igice i nebi zbog graficke.

pera
24.05.2014. @ 15:14 #37007841

da li moze ova ram kartica na moj komp..? IntelR-pentiumR dual CPU E2160 @ 1.80 GHz 1.80 GHz Ram memoru 1 gb 32 bit Operayting sistem

Mihajlo
19.12.2014. @ 12:33 #670bff37

Jel moze da radi na intel celeron dual core E3400 2.60Ghz

Danek
08.02.2015. @ 21:22 #a82183b2

Imam Low profile varijantu 2x4 gb. Radi na 1400mhz-a, CL8-8-8-24, sa 1.55v. Na 1600mhz, CL9-9-9-24 radi na standardnoj voltazi od 1.5v. Iskrena preporuka. +:Best Buy? -:nema ocigledno

Aleksandar
27.04.2015. @ 22:22 #fe01fa57

Da li moze neko da mi kaze jel je moguce da ste stavi na GA-M61SME-S2L

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan