logo
Kingston

Kingston 4GB 1866MHz DDR3 HX318C9SR/4 HyperX Savage

21.11.2014. @ 18:57   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Odlicna memorija, fabricki je 1866mhz CL10, meni na AM3 sa Phenomom je na 1600mhz CL9 (auto), a klokovao sam CPU malo i sad radi na 1920mhz CL9. Nisam imao nikakvih problema sa njom, koristim je vec par meseci.

1 komentar

Draco
04.03.2015. @ 13:36 #4eb05f2d

Sutra stize dva komada, ona radi na 1600 mhz 1.5v a 1866mhz mislim da se tad stavlja rucno 1.65v. Imao sam genesis pre ove (extra memorija) i prodao da bi kupio crvenu samo eto zbog boje :) +:Izgled

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan