logo
uros

Kingston 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 HyperX KHX1600C9AD3K2/4G

02.02.2011. @ 20:45   #Komentar #RAM memorija #Kingston

jel valja ovo nesto ima neko iskustvo?trebami za amd platformu

7 komentara

zlatan
04.02.2011. @ 02:05 #7753e457

A sto da ne valja?Ja sam ih uzeo pre par dana...Nisu one dzabe u gigatron 67 eura.e sad sto je emmi najjeftinij to je druga prica:),za sada sljakaju bez problema...

DAVID
03.03.2011. @ 09:00 #92afd119

jel bi neko mogao da mi kaze jeli brze da uzmem CL9 ILI CL6

Q
03.03.2011. @ 15:35 #d5b35b87

Pa naravno sto je manje vreme odziva to je bolja memorija..dakle CL6

nik
20.03.2011. @ 09:44 #a2af6fe1

jel moze da dogura 2000mhz i kako se pritom ponasa? +:Pitanje? -:Pitanje?

Nikola
23.03.2011. @ 02:18 #e451e0b8

Vi sto ne znate nemojte zbunjivati ljude, CL9 je najbrza, uostalom pitajte nekog u prodavnici... Ja sam serviser i planiram da uzmem ovu za sebe na plocu sabertooth P67 s CPU-om i7 2600k

Nikola
29.03.2011. @ 06:58 #635c77ff

Da objasnim malo bolje: CL9 je sporija latencija od CL6 ali! VELIKO ALI, DDR3 memorija nije predvidjena za CL6 zbog vecih brzina, npr. DDR3 CL9 1600 je brza od DDR2 CL6 800... Sve to zavisi od radnog takta memorije, mora da ide jedno s drugim, da bi radilo stabilno, veca memorija manja latencija. Da ne duzim vise evo tabela i detaljno objasnjenje. thetechrepository.com/showthread.php?t=160

Nikola
12.08.2011. @ 13:02 #3b07964f

Cisto da znate, postoje latencije do 7ns za DDR3 module, samo sto kod nas retko ko to uvozi. Geil i Kingstone imaju takve module...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan