logo
Nikola

Kingston 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 HyperX KHX1600C9D3BK2/4G

27.01.2010. @ 18:47   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Jel ima neko iskustva sa ovom memorijom? Zanima me kako grmi i koliko moze da dogura?? poz!

2 komentara

Ky-Kiske
18.02.2010. @ 18:52 #ddedd4c9

nerazumem se u ovo ali mi je cena privlacna da li je ovo kvalitetno a jeftino ili nije???zanima me!!! +:Svidja mi se cena

Milos
18.03.2010. @ 17:12 #f335c405

imam ovaj kit vec 2 i po meseca i prezadovoljan sam, preporucujem! ovo jeste kvalitetni i jos plus jeftino@ky-kiske +:extra izrada, jeftina

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan