logo
simke

Kingston 64GB SSD Now 100 V-Series SV100S2/64G

04.03.2011. @ 21:31   #Komentar #Hard disk #Kingston

jel ima neko ovaj ssd? kakav je, koja mu je ocena u win 7, molim komentar vlasnika.

20 komentara

žk
14.03.2011. @ 10:13 #c9faae34

ja imam onaj od 30gb i radi odlično, ocena 6.4 u win7 pro sp1, c2d e8200 i 4gb ram

Milan
16.04.2011. @ 23:41 #94dd68d4

Sequential Access - Read: up to 230MB/s Sequential Access - Write: up to 180MB/s -:može i bolje

milanCHE
10.09.2011. @ 10:24 #c76abbfe

uzeo bih ovaj HDD, ali nisam siguran o kompatibilnosti sa win xp 64 operativnim sistemom ? obzirom da mi se isti (xp 64 bit) pokazao superiornim u odnosu na win 7 / 64 ultimate po pitanju audio produkcije i rada sa zvukom...vredi li jos ova mala investicija u sistemski ssd hard disk? konfiguracija je stara nekih 4 god. , cpu AMD athlon 5000+ B.E., mb. gygabite ga m-56 s3... sadasnji hdd je neki wd "crna" serija od 400 GB kao sistemski i jois jedan "zeleni" og 500 GB kao "tovarni" hvala unapred na sugestijama

tony
18.09.2011. @ 14:49 #7cbb229b

Meni je ocena u windows-u 7 x64 6.9 sa ovim diskom ;) +:brzina 215mb/sec read - write 180mb/sec -:5000 write ciklusa maksimum 32nm tehnologija

Nemanja
18.10.2011. @ 13:32 #6f5c374a

Mene 6.7 ... Ali sve pohvale...Nerealno kakva razlika posle Caviar Green-a :)))

DEJAN
29.10.2011. @ 09:17 #ffd95b28

Koliko u procentima SSD moze ubrzati komp, ako se radi samo o igricama?

profa
31.10.2011. @ 13:11 #0a0caab7

brzi je 3x od harda samim tim i u igricama brze ce pristupiti podatcima igrice,ali ipak je bolje ako imas slabu grafu za igrice da uzmes novu i jacu grafu nego ssd.... +:ja ga uzimam

zex
07.11.2011. @ 12:03 #732e9188

imam q6600 gtx 460 4gb ddr3 1333 kolko bi mi ovaj disk pobolkjsao performanse racunara

profa
07.11.2011. @ 19:13 #429506b6

zex pa dosta bi ti bio brzi odziv kompa..sve bi radilo brze i bolje ali koji hdd imas?

zex
07.11.2011. @ 22:52 #68f41ef2

imam wd caviar blue 500gb

Marko
16.11.2011. @ 14:31 #22a1cee8

Ima li neko ovaj SSD duže vrijeme i kako se pokazao poslije duže upotrebe???

Zoran
03.12.2011. @ 23:51 #3fdb32c4

Ljudi zelim da uzmem ovaj ssd pa me interesuje koja je ocena u win7 i sta sve ide sa njega u pakovanju?

milan
05.12.2011. @ 22:54 #794b3af5

zorane ocena zavisi je preko 7 zavisi i od konfiguracije ali nije merodavna win 7 ocena zapamti...

Zoran
10.12.2011. @ 20:22 #c55c3140

Pa ja imam ovakve komponente: Asus Maximus II Gene, Intel Quad Q9550, 2x2gb HyperX Kingston 1066mhz, MSI HD6970 2GB, PSU Chieftec APS-1000C 1000W, HAF-912

zoran
23.12.2011. @ 00:41 #aeef00b8

interesuje me kako se updatuje ovaj ssd malo pomoci???

Zoran
24.12.2011. @ 14:55 #cda5cbd1

Uzeo sam ga juce od Vip House i sam ga updatovao slozio na ANCHI MOD i ja stvarno nevidim razliku nema razliku ni u 3DMARK06 ja sa obicnok dobijam 25600 a sa ovog SSD a dobijam 26000 ??? u cemu je problem -:NEVIDIM RAZLIKU OD OBICNOK HDD

alibaba
25.12.2011. @ 21:51 #60e3766e

Problem je samo u tome sto si pogresio program u kome ces da testiras HDD, samo toliko inace si sve perfektno odradio. :-) :-) :-) Proguglaj malo o 3dMark-u.

ZORAN
26.12.2011. @ 11:57 #f35f62ba

a jel ima neki driver za ovog ssd a meni pokazuje ocenu 6.8 u windows 7 64x

Mihajlo
07.02.2012. @ 10:13 #265471e5

Ja imam malo matoriji komp, P4HT 2.6GHz, nemam nigde u bios-u ANCHI ili nesto slicno. Moze li SSD na njemu da se natera da radi ?

Goran
16.02.2012. @ 19:29 #54469683

meni ovaj model crkao posle 3 meseca i izgubio neke dragocene podatke +:brz, vidi se poboljsanje performansi racunara -:vrlo brzo ispustio dusu

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan