logo
Nenad

Kingston 6GB (3x2GB) 1600MHz DDR3 HyperX KHX1600C8D3K3/6G

19.05.2010. @ 19:14   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Da li neko ima? Da li je uzeti bolje ovih 6GB memorije ili od nekog durgog proizvodjaca?...

10 komentara

marko
28.05.2010. @ 09:27 #010300f9

HyperX.....ubedljivo najbolje resenje kad je u pitanju ddr3 @ 1600mhz

lignjoslav
02.02.2011. @ 12:34 #f1efab42

koliko cu bolje proci ako kupim ovih 6gb umesto 4gb i da li je bolje da uzmem obicna 4 gb ili 2x2gb

Nikola
08.03.2011. @ 10:48 #3d0ae8af

Uvek prednost kolicini RAMa u odnosu na brzinu..uvek 2x2 ili 3x2 modula uzimaj...moze da se nadje za 60 e u ovoj klasi od drugih proizvodjaca +:Odlicna

Ocaj
24.05.2011. @ 20:35 #0531ddef

Kako funkcionisu ove memorije memorije na dual chanel ploci konkretno me interesuje za msi 770-c45 ako su pravljene za triple chanel ?

Ocaj
25.05.2011. @ 01:53 #e49e2cf1

Kako funkcionisu ove memorije memorije na dual chanel ploci konkretno me interesuje za msi 770-c45 ako su pravljene za triple chanel ?

Boban
01.06.2011. @ 14:46 #e4b969bc

Jel treba uzimati 6GB uopšte kada W7 ne vidi više od 3,5 GB?

Marko
02.06.2011. @ 12:00 #73612181

Win 7 32Bitni ne vidi više od 3.5GB, 64Bitna verzija vidi svu memoriju koju imaš,

pera
12.06.2011. @ 06:24 #b1264434

funkcionisu u dual chanel-u, ocitava 6 gb, sto znaci sve normalno

za Nikolu
12.06.2011. @ 06:30 #e3062f4e

reci mi nikola, kako da da prednost kolicini, nije isto imati 6 gb koje su dosta sporije od 4 gb, realno gledano ne postoje obicni smrtnici koji mogu iskoristiti sva 4 gb, tako da ti treba mem sa sto manjom latencijom i sto brze citanje upisivanje i kopiranje, ja imam 2x2 na 1600mhz exceleram cl6 i kad stavim jos jedan modul patriota sa 2 gb brzina upisivanja mi padne za po 2mg a letencija za 20ns...

pera
12.06.2011. @ 06:30 #4a63cac5

funkcionisu u dual chanel-u, ocitava 6 gb, sto znaci sve normalno

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan