logo
Aca

Kingston 6GB (3x2GB) 2000MHz DDR3 KHX2000C8D3T1K3/6GX

14.05.2010. @ 14:34   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Jednostavno trenutno najbolji DDR3 moduli kod nas u prodaji.

6 komentara

nn
27.05.2010. @ 21:04 #40337dc0

Po cemu?

xeon
18.06.2010. @ 00:56 #c9337886

imam ovu memoriju samo (16g) imam Big Bang maticnu , i7 975.koji sam kupio u Nemackoj itd.ali memorije je extra pogotovo za rendering

Vukma
16.07.2010. @ 01:23 #723d3af4

za sada najbolja memorija za te pare , dobijate najbolju brzinu +:cena , brzina

racerx
11.08.2010. @ 11:48 #2f4fa0dd

xeon kako ti imash ovu memoriju 16GB, kada bi ti trebalo 8 slotova za to, poshto je ovo po 2GB?? ajd ne lazi majkte ti

Alex
02.03.2011. @ 03:07 #2b663e9a

Ukoliko ploca ne podrzava tacno 2000MHz nego 2133MHz i 1866MHz to znaci da ce se ova memorija automatski spustiti na 1866, jel tako? +:pitanje

vlajkob
08.03.2011. @ 16:35 #6db693fb

Tako je! Osim ako u Biosu nemas mogucnost da klokujes na 2000, s' tim sto ukoliko mozes ne klokujes samo memoriju nego i procesor istovremeno! +:odgovor

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan