logo
Marko88

Kingston 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 HyperX T1

21.04.2012. @ 22:25   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Odlicne memorije.Price da ne moze da se stavi veci kuler zbog njihove visine su bezveze. +:odlicne

3 komentara

CellaP
27.04.2012. @ 23:47 #210f4917

Imam tu memoriju ali mi je CPU-Z vidi kao KHX1600C9D3/4GX da li je i kod vas tako i da li je to normalno? +:Pomagaj -:Pomagajte

Julije
10.06.2012. @ 10:13 #78d4603e

Memorija ima masivan veliki hladnjak sto pomaze pri hladjenju iste ali nece da radi ni megaherc vise od 1600, ne pomaze ni podizanje voltaze niti opustanje tajminga, veliki minus za Kingston!!! +:Lepo izgleda -:Overclock

Patriss
27.09.2012. @ 05:57 #314d4fac

@marko88 Ne pricaj svasta - evo ja prvi nisam mogao da stavim ovu memoriju u kuciste, jer su slotovi tacno ispod Coolera, jedva sam zavukao i ovu sa normalnom visinom hladnjaka. +:hladjenje i izgled

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan